Kadra

Szkołę z Charakterem tworzą nauczyciele,
którzy jej pomysł długo nosili w sobie.

 

Łączą ich wspólne wartości, wiara w to co robią, nauczanie traktują jak pasję.

Swoimi wyborami starają się dać świadectwo przesłaniu jakie niesie z sobą nasza szkoła.

 

 

 

Radę programową Szkoły tworzą:

 

 

Grażyna-Bober spacer_20_20

Grażyna Bober – lektor języka francuskiego

 

Magdalena Boryń – wychowawca II SP, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

 

 

spacer_20_20

Aleksandra Czarnik Peciak – nauczyciel języka polskiego

 

 

Andrzej Domogalski – nauczyciel wychowania fizycznego

 

 

Aleksandra-Gawor spacer_20_20

Ola Gawor – nauczyciel języka francuskiego

 

Aleksandra-Gawor spacer_20_20

Katarzyna Górnicka – odpowiada za prace szkolnego sekretariatu
i wszystkie prace związane z bieżącą działalnością administracyjną szkoły.

 

 Edwina Hryszko – nauczyciel j. angielskiego, koordynator zajęć świetlicowych. W sprawach organizacyjnych, związanych ze szkolną świetlicą, rodzice mogą kontaktować mailowo: edwina.hryszko@gmail.com

 

spacer_20_20

Ewa Kijak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy IIIb

 

 Miłosz Kowalik – nauczyciel wychowania fizycznego

 

  spacer_20_20

Krystyna Koneczny – nauczyciel języka francuskiego oraz nasze wsparcie
w opresjach filologicznych rozkojarzonych wychowanków naszej szkoły,
obecnie prowadzi zajęcia dodatkowe z języków obcych w czasie zajęć
świetlicowych.

 

Barbara-Kulawik spacer_20_20 Barbara Kulawik – nauczyciel matematyki

 

 

Gabrysia-Legocka spacer_20_20

Gabrysia Legocka – nauczyciel nauczania zintegrowanego i sztuki, muzyki.
Odpowiada za szkolny zespół muzyczny oraz kółka artystyczne

 

 

spacer_20_20

Jurek Margasiński – nauczyciel języka niemieckiego, koordynator wymiany naszych
wychowanków z niemieckimi szkołami.

 

Jan Motyl – zajęcia świetlicowe, szermierka

 

spacer_20_20

Katarzyna Nowak – Zarychta – nauczyciel j.polskiego

 

spacer_20_20

Bartek Otorowski – nauczyciel j. hiszpańskiego

 

 

spacer_20_20

Bronisław Psiuk – nauczyciel fizyki

Marek-Ratajczak spacer_20_20

Marek Ratajczak –  administrator szkolnego systemu teleinformatycznego.

 

Anna-Rościszewska spacer_20_20

Anna Rościszewska – nauczyciel chemii i matematyki

Kinga-Ruman spacer_20_20

Kinga Ruman – wychowawczyni klasy IIIa SP.

 

spacer_20_20

Marek Ruman – nauczyciel geografii i przyrody,  www.marekruman.pl

 

Joanna-Rymer spacer_20_20

Aśka Rymer – księgowa

 

ks. Jarek Steczkowski – szkolny katecheta

 

 

spacer_20_20

Jacek Szyndler – nauczyciel historii, dyrektor

 

 Daniel Terlecki – szkolny fizjoterapeuta

 

spacer_20_20

Katarzyna Turkiewicz – Kurdasińska – nauczyciel języka polskiego

spacer_20_20 Irena Waluś – nauczyciel matematyki

 

spacer_20_20

Franciszek „Franek” Woźnica – woźny i szkolny konserwator.

 

spacer_20_20

Aniela Woźnica – obsługuje „szkolną codzienność, wszelkie prace porządkowe i utrzymanie czystości w szkole

 

spacer_20_20

Kasia Woźnica – obsługuje „szkolną codzienność, wszelkie prace porządkowe i utrzymanie czystości w szkole

 

 

spacer_20_20

Agnieszka Załęska – nauczyciel biologii

 

spacer_20_20 Ola Maksymowicz – pedagog szkolny, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci wymagających wsparcia, odpowiada za pracownię zajęć sensorycznych.

spacer_20_20

Anna Waniek – nauczyciel chemii

 

spacer_20_20

Lilianna Jasińska – nauczycielka WF, trenerka fitness, instruktorka jogi, prowadzi w ramach świetlicy zajecia sportowe wzbogacone o treningi na nowej szkolnej ściance wpinaczkowej.

 

spacer_20_20

Mieczysława Bochenek –  wychowawczyni klasy 1, nauczycielka nauczania zintegrowanego.

 

spacer_20_20

Katarzyna Matóg – nauczycielka historii, wychowawczyni klasy 1 LO, z wykształcenia również dr archeologii, prowadzi zajęcia edukacyjne i świetlicowe  w tym również historię po angielsku

 

spacer_20_20

Ola  – obsługuje „szkolną codzienność, wszelkie prace porządkowe i utrzymanie czystości w szkole.

 

spacer_20_20

Magdalena Nalepa –  szkolny terapeuta, szkolna specjalistka w zakresie terapii metodą biofeedbacku, prowadzi rozbudowany cykl zajęć specjalistycznych dla uczniów wymagających wsparcia – https://imed-eegbiofeedback.pl/

 

spacer_20_20

Patrycja Kulka – pedagog szkolny, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci wymagających wsparcia, odpowiada za pracownię zajęć sensorycznych. i zajęcia świetlicowe

 

Anna Malczewska – nauczycielka j niemieckiego.

Ewa Piasecka – nauczycielka j. polskiego.

Marta Pilecka – nauczycielka WF.

Anna Wasilewska – nauczycielka j. angielskiego.