Nabór do Szkoły Podstawowej

 Zapraszamy!

Pełna lista dzieci przyjętych do SP:

KLASA Ia SP –  język francuski / hiszpański
BANAŚ BRUNO
BISKUP-PUZICKI IVO
BRĄCLIK ANTONIA
BUDKA LENA
EBERHARDT KAROL
FAZENDA HELENA
FLESZAR MIŁOSZ
HRYSZKO IGA
KUBIENIEC JULIA
KUROWSKI TYTUS
KYRCZ MIŁOSZ
MASŁOWSKI TYMOTEUSZ
MAZUREK KINGA
SAKIEWICZ ALICJA
SCHREIBER MAREK
SKOWRON JAKUB
STRUKOWSKA POLA
WILKOS BARTOSZ
WSZOŁEK ANNA
KLASA Ib SP –  język niemiecki
GUZEK OLIWIA
ILEWICZ JAN
ILKÓW EDGAR
IWANOW MAŁGORZATA
JANKOWSKA HANNA
KLARENBACH TYMON
KOBA KORNEL
KOZIATEK ANNA
LIM MAGNUS
MARCOL FILIP
MIŁKOWSKA MARTYNA
NOWICKA ANTONINA
PODGÓRSKA IGA
PYKA FLORIAN
RAZMUS KACPER
RUSINOWSKA ZOFIA
SIKORA KATARZYNA
SIKORSKI JULIAN
WĄSIK MARIKA

 

 

 Osoby zainteresowane nauką w naszej szkole na dowolnym poziomie edukacyjnym mogą skontaktować się z sekretariatem osobiście, telefonicznie pod nr: 32 335 30 64, mailowo: poczta@szkolazcharakterem.gliwice.pl lub chcąc szybko uzyskać konieczną informację skorzystać z kontaktu telefonicznego pod nr 509 971 703
Informacja o godzinach pracy sekretariatu znajduje się w zakładce kontakt.

 

 

 

Lata spędzone w szkole podstawowej to jeden z najważniejszych okresów w życiu młodego człowieka. Dlatego serdecznie zapraszamy do nauki w naszej podstawówce z wartościami. Jest to szkoła o ponad trzynastoletniej tradycji, mająca kameralny charakter, otwarta na różne edukacyjne inspiracje, zakorzeniona w doświadczeniach płynących z pism Edyty Stein. Po zajęciach szkolnych dzieci mogą wziąć udział w zajęciach świetlicowych. Oferują one m.in. judo, szermierkę, informatykę, gry playstation, zajęcia lego po niemiecku, klub j. angielskiego, konwersacje z j. francuskiego, pomoc logopedyczną, klub szachowy oraz wspólne czytanie bajek i zabawy w specjalnej sali zabaw. Pomiędzy końcem zajęć szkolnych a świetlicą dzieci mogą zjeść obiad przywożony przez firmę cateringową. Dla uczniów z wszystkich naszych szkół organizowane są liczne konkursy z ciekawymi nagrodami. Np: konkursy adwentowe, wielkanocne, naukowe i językowe. Ponadto organizowane są liczne wyjazdy i zabawy integracyjne. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego roku.

 

Fundacja „Szkoła z Charakterem” im. Edyty Stein

ul. Bałtycka 8, 44-100 Gliwice
Numer konta: 85 1020 2401 0000 0602 0173 9887 PKO BP, V oddział Gliwice.