Nabór do Szkoły Podstawowej

Zapraszamy!

Pełna lista dzieci przyjętych do SP:

KLASA Ia SP –  język francuski / hiszpański
SIKORA KATARZYNA
SIKORSKI JULIAN
WĄSIK MARIKA

Osoby zainteresowane nauką w naszej szkole na dowolnym poziomie edukacyjnym mogą skontaktować się z sekretariatem osobiście, telefonicznie pod nr: 32 335 30 64, mailowo: poczta@szkolazcharakterem.gliwice.pl lub chcąc szybko uzyskać konieczną informację skorzystać z kontaktu telefonicznego pod nr 509 971 703
Informacja o godzinach pracy sekretariatu znajduje się w zakładce kontakt.

Lata spędzone w szkole podstawowej to jeden z najważniejszych okresów w życiu młodego człowieka. Dlatego serdecznie zapraszamy do nauki w naszej podstawówce z wartościami. Jest to szkoła o ponad trzynastoletniej tradycji, mająca kameralny charakter, otwarta na różne edukacyjne inspiracje, zakorzeniona w doświadczeniach płynących z pism Edyty Stein. Po zajęciach szkolnych dzieci mogą wziąć udział w zajęciach świetlicowych. Oferują one m.in. judo, szermierkę, informatykę, gry playstation, zajęcia lego po niemiecku, klub j. angielskiego, konwersacje z j. francuskiego, pomoc logopedyczną, klub szachowy oraz wspólne czytanie bajek i zabawy w specjalnej sali zabaw. Pomiędzy końcem zajęć szkolnych a świetlicą dzieci mogą zjeść obiad przywożony przez firmę cateringową. Dla uczniów z wszystkich naszych szkół organizowane są liczne konkursy z ciekawymi nagrodami. Np: konkursy adwentowe, wielkanocne, naukowe i językowe. Ponadto organizowane są liczne wyjazdy i zabawy integracyjne. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego roku.

Fundacja „Szkoła z Charakterem” im. Edyty Stein

ul. Bałtycka 8, 44-100 Gliwice
Numer konta: 85 1020 2401 0000 0602 0173 9887 PKO BP, V oddział Gliwice.