Nabór

Informujemy, iż istnieje możliwość obejrzenia szkoły w czwartek 4 czerwca 2020 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym ( 32 335 30 64). Zapraszamy!

Z racji na obecny stan epidemiologiczny nabór odbędzie się drogą elektroniczną. Wszystkie osoby zainteresowane nauką w naszej szkole proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres mail kontaktdyrektor@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy o podanie telefonu kontaktowego, imienia i nazwiska dziecka, klasy której dotyczy nabór oraz wieku dziecka. W mailu prosimy również zawrzeć wszystkie pytania na które chcą Państwo uzyskać odpowiedzi. Kontaktować będziemy się z Państwem drogą telefoniczną od piątku 24 kwietnia aby ustalić dalszy przebieg rekrutacji.

–> Wirtualny spacer po naszej szkole <–

INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SPOTKANIU REKRUTACYJNYM W DNIU 5 LUTEGO 2020

Potwierdzeniem chęci nauki osób przyjętych jest:

• wpłata do dnia 21 lutego 2020 r. wpisowego w wysokości 600 zł przelewem na konto szkoły oraz pierwszego – wrześniowego czesnego do dnia 13 marca 2020 r.
  • dostarczenie dokumentów (wydrukowanych i wypełnionych) z teczki kandydata do sekretariatu szkoły oraz podpisanie umowy w szkole do dnia 28 lutego 2020 r.

Kolejne czesne płatne w październiku. Czesne wynosi 500 zł. (płatne przez 12 miesięcy w roku) lub 600 zł. (płatne przez 10 miesięcy w roku).

W przypadku rezygnacji powyższe wpłaty nie są zwracane.

Teczka LO – Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz osobowy LO

Zawartość teczki LO

Teczka SP – Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz osobowy SP

Oświadczenie – Zgoda na samodzielny powrót do domu

Zawartość teczki SP

Zgoda na samodzielny powrót do domu – jednorazowa

Lista osób zakwalifikowanych do klasy I szkoły podstawowej

Lista osób przyjętych dostępna jest w sekretariacie szkoły

Lista osób zakwalifikowanych do klasy I liceum ogólnokształcącego

Lista osób przyjętych dostępna jest w sekretariacie szkoły

INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SPOTKANIU REKRUTACYJNYM W DNIU 8 STYCZNIA 2020

Potwierdzeniem chęci nauki osób przyjętych jest:

• wpłata do dnia 24 stycznia 2020 r. wpisowego w wysokości 600 zł przelewem na konto szkoły oraz pierwszego – wrześniowego czesnego do dnia 15 lutego 2020 r.
  • dostarczenie dokumentów (wydrukowanych i wypełnionych) z teczki kandydata do sekretariatu szkoły oraz podpisania umowy do dnia 31 stycznia 2020 r.

W przypadku rezygnacji powyższe wpłaty nie są zwracane.
Lista osób zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Podstawowej

Lista osób przyjętych dostępna jest w sekretariacie szkoły

Jeśli na spotkaniu rekrutacyjnym nie został wypełniony kwestionariusz osobowy, to uczeń nie podlega weryfikacji w naborze.
Teczka SP – Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz osobowy SP

Oświadczenie – Zgoda na samodzielny powrót do domu

Zawartość teczki SP

Zgoda na samodzielny powrót do domu – jednorazowa

Osoby zainteresowane nauką w naszej szkole na dowolnym poziomie edukacyjnym mogą skontaktować się z sekretariatem osobiście, telefonicznie pod nr: 32 335 30 64, mailowo: poczta@szkolazcharakterem.gliwice.pl lub chcąc szybko uzyskać konieczną informację skorzystać z kontaktu telefonicznego pod nr 509 971 703
Informacja o godzinach pracy sekretariatu znajduje się w zakładce kontakt.

nabor-sp

nabor-lo