< Powrót

Aktualności

Ostatnie w tym roku szkolnym „Śniadanie z mistrzem”

13 czerwca ma miejsce ostatnie szkolne „Śniadanie z mistrzem”, którego gościem będzie Pani Weronika Kostyrko, autorka książki „Tancerka i zagłada”, poświęconej historii Poli Nireńskiej. Śniadanie tradycyjnie będzie miało miejsce
w szkolnej stołówce, lub jeśli pogoda pozwoli w szkolnym ogrodzie. Śniadanie trwa do godziny 12:30. Dzieci, które chciałyby naszego gościa po śniadaniu oprowadzić po szkole, pokazać szkołę, prosimy o kontakt z Panem Jackiem. Przypominamy wszystkim, że lista chętnych do udziału
w śniadaniu znajduje się w sekretariacie.

 

Poprzednie aktualności

Wyniki egzaminu teoretycznego na kartę rowerową.

KARTA ROWEROWA - EGZAMIN LISTA OSÓB, KTÓRE POZYTYWNIE ZALICZYŁY EGZAMIN TEORETYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ I PRZYSTĘPUJĄ DO EGZAMINU PRAKTYCZNEGO W...

Zobacz >

Letnie, wakacyjne kursy w szkole

Informujemy, że od 24 czerwca do 30 sierpnia na terenie szkoły organizowane będzie 9 pięciodniowych letnich kursów naukowych w ramach...

Zobacz >
90 0,196